Ώρα για... παιχνίδι
- Τετάρτη, 13 Ιουλίου, 2016 - 21:00
Ξεκίνησε με τον ιδανικότερο τρόπο το 1ο LG Aegean Ball Festival, καθώς η πλατεία Μιαούλη γέμισε από... κόσμο. Με το... καλημέρα, το LG Aegean Ball πέτυχε τον σκοπό του αφού οι Συριανοί και οι επισκέπτες του νησιού ανταποκρίθηκαν και παρακολούθησαν την πρώτη ημέρα των αγώνων. Παιχνίδι, αλλά και διάφορους διαγωνισμούς περιελάμβανε το πρόγραμμα με τους διαγωνιζόμενους να δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό. Ο μεγάλος όγκος των VIP αθλητών θα φθάσει την Παρασκευή όπου και θα ξεκινήσει το κυρίως... μενού του τουρνουά.
Η μουσική συντρόφευε τις προσπάθειες των αθλητών και έδινε μία ωραία... νότα στη διοργάνωση. Την Πέμπτη οι αγώνες ξεκινούν από τις 9 το πρωί και θα συνεχιστούν και το απόγευμα.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Πρεμιέρα με εντός έδρας ματς για τον ΑΠΑΣ Νάξου
26 Ιουλ. 2024 - 6:11 - Με εκτός έδρας ματς αρχίζει ο Πανναξιακός
25 Ιουλ. 2024 - 6:10 - Με Νηαρ Ηστ εκτός η πρεμιέρα για τον Α.Ο. Μυκόνου
24 Ιουλ. 2024 - 6:10 - Ο Σπανούλης ανακοίνωσε τους 12 που θα ταξιδέψουν για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι
23 Ιουλ. 2024 - 9:58 - Νέος team Manager της Μυκόνου ο Άκης Καλλινικίδης
23 Ιουλ. 2024 - 6:21