Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν τα τμήματα "Ιταλικών για τον Τουρισμό" από το ΚΔΒΜ Δήμου Σίφνου
- Παρασκευή, 4 Μαρτίου, 2016 - 18:23
Το Κέντρο Διά Βίου Μάθησης του Δήμου Σίφνου ενημερώνει, πως ολοκληρώθηκαν με μεγάλη επιτυχία και αυξημένη συμμετοχή τα τμήματα ‘Ιταλικών για το Τουρισμό’ που υλοποιήθηκαν το διάστημα 11/2/2016 έως 27/2/2016. Στα εν λόγω εκπαιδευτικά προγράμματα συμμετείχαν συνολικά 35 εκπαιδευόμενοι.
Επίσης, το ΚΔΒΜ του Δήμου Σίφνου, απευθύνει ευχαριστήριο στον Δήμαρχο Σίφνου κ. Ανδρέα Μπαμπούνη "που φιλοξένησε για ακόμη μία φορά τους εκπαιδευτές που έρχονται από άλλα μέρη, τον εντεταλμένο σύμβουλο του Δήμου σε θέματα παιδείας κ. Κώστα Σούλη για το συντονισμό του προγράμματος και το Δήμο Σίφνου που παραχώρησε αίθουσα στο παλιό σχολείο του Αγίου Αρτεμίου συντελώντας με αυτό τον τρόπο στην πραγματοποίηση τέτοιων σημαντικών εκπαιδευτικών δράσεων".
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Απολογισμός εργασιών του ΚΔΒΜ Σύρου
21 Ιουν. 2016 - 6:10 - Συγκέντρωσε τη μέγιστη βαθμολογία
1 Αυγ. 2024 - 6:15 - ΔΥΠΑ: Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες για τους 27 Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
31 Ιουλ. 2024 - 13:13 - Φοιτητικό στεγαστικό επίδομα: Εκπνέει αύριο η προθεσμία υποβολής αιτήσεων
30 Ιουλ. 2024 - 10:21 - Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024 - Πτώση βάσεων για τις περιζήτητες σχολές
26 Ιουλ. 2024 - 8:51