Ίσθμια... Πέρας διάπλου της Διώρυγας της Κορίνθου και έξοδος προς τον Σαρωνικό! Μελπομένη Παναγοπούλου
"Εμείς, οι γυναίκες που συμμετέχουμε και στηρίζουμε το πρόγραμμα του Δήμου Σύρου - Ερμούπολης, " Άθληση για όλους ", έτους 2022 και το οποίο θα ολοκληρωθεί στις 31 Αυγούστου, ζητάμε εγκαίρως από τον Δήμο, να πράξει τα δέοντα ώστε να συνεχίσει να υφίσταται η δυνατότητα άθλησης των γυναικών μέσα...