Στον Πανθηραϊκό ο Αντώνης Φουάσης
- Πέμπτη, 5 Σεπτεμβρίου, 2019 - 06:22
- / Eνημέρωση: 5 Σεπ. 2019 - 17:00
Η ομάδα της Σαντορίνης πρόσθεσε έναν ακόμη παίκτη ο οποίος έχει τόσο την εμπειρία όσο και την ποιότητα να την βοηθήσει στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Η διοίκηση του Πανθηραϊκού σε μία κίνηση… ματ έκανε δικό της των Συριανό Αντώνη Φουάση. Ο νεαρός αμυντικός μετά το πέρασμά του από τις ακαδημίες του Ολυμπιακού, και την συμμετοχή του στη Β’ Εθνική, θα αγωνισθεί τη νέα αγωνιστική περίοδο με τον Πανθηραϊκό στη Γ΄ Εθνική. Ο Φουάσης τη σεζόν ήταν βασικό κομμάτι της… Μαύρης Θύελλας, καθώς είχε 27 παιχνίδι με την Καλαμάτα σημειώνοντας μάλιστα και τρία τέρματα.
Από εκεί και πέρα ο Γιάννης Σιλεβίστας τεχνικός του Πανθηραϊκού θα έχει στη διάθεσή του τον Συριανό αθλητή κι αν κρίνει ότι είναι έτοιμος να βοηθήσει ίσως και να τον χρησιμοποιήσει στο ματς κυπέλλου ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Στον Πανθηραϊκό ο Γιάννης Κορέτα
17 Ιουλ. 2019 - 6:23 - Ανακοίνωσε την απόκτηση του Γιώργου Καλό η Ελλάς Σύρου
12 Ιουλ. 2024 - 6:12 - Και τυπικά πρωταθλητής για την Κ16 ο Α.Ο. Πάρου
11 Ιουλ. 2024 - 6:20 - Ο Πανθηραϊκός για την ένταση στον ημιτελικό
17 Ιουν. 2024 - 6:23 - Με εντυπωσιακό τρόπο πέρασε η Κ18 της Μυκόνου από τη Σαντορίνη
22 Μαΐου. 2024 - 6:20