Ο Σταύρος Κοής και οι φίλοι του έκοψαν την πίτα τους
- Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου, 2023 - 19:54
Την παράδοση που τους θέλει μέσα στο γήπεδο τήρησαν ο Σταύρος Κοής και οι φίλοι του, που για μία ακόμη χρονιά βρέθηκαν στο Βήσσα, όπου και έκοψαν μέσα σε ένα ζεστό κλίμα την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους.
Η χαρά ήταν ζωγραφισμένη στα πρόσωπα όλων, καθώς άπαντες είχαν καλή διάθεση και όρεξη για πολλά αστεία. Μετά την κοπή της πίτας χωρίστηκαν σε δύο ομάδες και έπαιξαν με την… ψυχή τους.
Νικητής; Μα φυσικά σε τέτοιους αγώνες ο νικητής περνά σε δεύτερη μοίρα, καθώς άπαντες βγαίνοντας από το γήπεδο είχαν περάσει μία ώρα ξενοιασιάς, ξεφεύγοντας έστω και για λίγο από τη ρουτίνα της καθημερινότητας και απόλαυσαν την κάθε στιγμή.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Στις 2 και 3 Σεπτεμβρίου το τουρνουά ποδοσφαίρου της Κ10
30 Ιουλ. 2024 - 6:22 - Μεταγραφή υπέρβαση για την Μαρκό με τον Θέμη Κεφαλά
30 Ιουλ. 2024 - 6:21 - Στις 28 Σεπτεμβρίου η σέντρα στο πρωτάθλημα της Κ16
30 Ιουλ. 2024 - 6:20 - Αρνητικά στην πρόσκληση της ΕΠΟ απάντησε ο Παμμηλιακός
30 Ιουλ. 2024 - 6:11 - Επίσημη πρώτη για την Ελλάς Σύρου
29 Ιουλ. 2024 - 22:50