Ανανέωσε για ακόμη έναν χρόνο με τον Πύργο ο Πέτρος Προεστάκης
- Σήμερα - 6:20
- / Eνημέρωση: 16:00
Στον Πύργο θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του, ο νεαρός ταλαντούχος επιθετικός Πέτρος Προεστάκης. Η διοίκηση της ομάδας εκτιμά τις ικανότητες που 17χρονου ποδοσφαιριστή και χωρίς να χάσει ευκαιρία, κράτησε για μία ακόμη αγωνιστική περίοδο τον παίκτη στις τάξεις της.
Η ανακοίνωση:
Με χαρά ανακοινώνουμε την συνέχιση της συνεργασίας με τον νεαρό ταλαντούχο ποδοσφαιριστή, Πέτρο Προεστάκη.
Μόλις στα 17 του χρόνια, ο νεαρός επιθετικός είναι ένας αθλητής που διαθέτει άριστα τεχνικά χαρακτηριστικά και παράλληλα εκφράζει την φιλοσοφία του συλλόγου μας που επιδιώκει να συνδυάζει το ταλέντο με την εμπειρία.
Αυτή θα είναι η τρίτη σεζόν του Πέτρου στον ΑΟ Πύργου και του ευχόμαστε να είναι γι αυτόν και την ομάδα μας η καλύτερη, να έχει υγεία και πολλές επιτυχίες.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Ανανέωσε με τον Πύργο ο Δημήτρης Ανωγειανάκης
23 Ιουλ. 2024 - 6:20 - Στον Πύργο θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Γιώργος Περιάλης
16 Ιουλ. 2024 - 6:11 - Στον Πύργο επέστρεψε ο Δημήτρης Τσιάβος
15 Ιουλ. 2024 - 6:22 - Στον Πύργο ο Ένι Ταχιράι
10 Ιουλ. 2024 - 6:22 - Τον Νταζίντ Χοτζάι απέκτησε ο Α.Ο. Πύργου
5 Ιουλ. 2024 - 6:21