Επίσημη πρώτη για την Ελλάς Σύρου
- Χθες - 22:50
Το απόγευμα της Δευτέρας η Ελλάς Σύρου πραγματοποίησε την πρώτης της προπόνηση ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο της ομάδας ήταν παρών δείχνοντας πως από την πρώτη κιόλας ημέρα είναι δίπλα τόσο στους παίκτες όσο και στο τεχνικό επιτελείο. Από την πλευρά του ο πρόεδρος της ομάδας Νίκος Ζιάβρας καλωσόρισε παλιούς και νέους και τόνισε στη σύντομη ομιλία του πως η Ελλάς θα κάνει τα πάντα για να διατηρηθεί στην κατηγορία, αλλά και να παίξει και πάλι καλό ποδόσφαιρο. Από εκεί και πέρα ο κ. Ζιάβρας ευχήθηκε στους παίκτες να έχουν μία καλή χρονιά και πάνω από όλα υγεία.
Η Ελλάς θα πραγματοποιήσει την προετοιμασία της στο γήπεδο της Ερμούπολης – ΕΠΣ Κυκλάδων και το πρώτο εντός έδρας φιλικό έχει κλειστεί για τις 17 Αυγούστου με την Μύκονο.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Αρχίζει προετοιμασία η Ελλάς Σύρου
29 Ιουλ. 2024 - 6:11 - “Χτίζει” τις βάσεις για τη νέα σεζόν η Μύκονος
29 Ιουλ. 2024 - 6:23 - Παίκτης της Ελλάς Σύρου θα παραμείνει ο Στέφανος Κασάπης
29 Ιουλ. 2024 - 6:20 - Παίκτης της Ελλάς Σύρου και τη νέα σεζόν ο Αλέξανδρος Μελισσόπουλος
25 Ιουλ. 2024 - 6:11 - Στις 17 Αυγούστου φιλικό με τη Μύκονο για την Ελλάς Σύρου
24 Ιουλ. 2024 - 6:11