Αδυναμία προσέγγισης του Sea Jet 2 σε Φολέγανδρο και Μήλο
- Τρίτη, 25 Αυγούστου, 2015 - 11:15
Ενημερώθηκαν, βραδινές ώρες χθες, οι Λιμενικές Αρχές Φολέγανδρου και Μήλου, από τον Πλοίαρχο του Ε/Γ-ΚΑΤ “SEA JET 2” Ν.Π. 10571, το οποίο εκτελούσε προγραμματισμένο δρομολόγιο προερχόμενο από Μύκονο για Νάξο – Θήρα – Φολέγανδρο – Κίμωλο – Μήλο – Πειραιά, ότι κρίνεται επισφαλής η προσέγγιση στο λιμένα Φολέγανδρου και Μήλου λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών.
Το “SEA JET 2” συνέχισε το δρομολόγιό του για το λιμάνι του Πειραιά, ενώ οι επιβάτες που επρόκειτο να επιβιβαστούν στη Φολέγανδρο και στη Μήλο, πρόκειται να προωθηθούν στον προορισμό τους με μέριμνα της εταιρίας.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Η Μήλος στην κορυφή του κόσμου
15 Σεπ. 2021 - 6:19 - Φολέγανδρος: Έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας του νησιού
9 Ιουλ. 2024 - 11:22 - Θάνατος λουόμενου στη Φολέγανδρο
4 Ιουλ. 2024 - 9:45 - Μήλος: Με την Τάνια Τσανακλίδου η έναρξη των εκδηλώσεων "Mandrakia Artis 2024"
17 Ιουν. 2024 - 11:31 - Πλανητικοί επιστήμονες από όλο τον κόσμο στη Μήλο
3 Ιουν. 2024 - 6:17