Τιμητικές διακρίσεις για τον Ροταριανό Όμιλο Σύρου
- Σάββατο, 25 Μαΐου, 2024 - 08:03
Με τρεις τιμητικές διακρίσεις επέστρεψε από το πανελλήνιο συνέδριο του Διεθνούς Ρόταρυ που πραγματοποιήθηκε στην Καλαμπάκα, ο Ροταριανός Όμιλος Σύρου.
Συγκεκριμένα, ο Όμιλος Ερμούπολης που εκπροσωπήθηκε από τον Πρόεδρο, Παναγιώτη Τζαναβάρη, την Γραμματέα, Σοφία Δρακοτού και τον Κοσμήτορα, Αντώνη Ταξίδη, έλαβε τρεις τιμητικές διακρίσεις από την 2475 Περιφέρεια, μεταξύ των οποίων η μία από αυτές ήταν η μοναδική που απενεμήθη από την Περιφέρεια σε μικρό όμιλο για το σημαντικό συνολικό του έργο. "Κατ' αυτό τον τρόπο επιβεβαιώνετε μία ακόμα φορά η σημαντική θέση που κατέχει ο Ροταριανός Όμιλος Ερμούπολης επί 42 χρόνια στην Ροταριανή οικογένεια", αναφέρεται χαρακτηριστικά σε ανακοίνωση που εξέδωσε ο Όμιλος της Σύρου.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Σύρος: Τέσσερις ασθενείς εσπευσμένα στο λιμάνι της Ερμούπολης
4 Αυγ. 2024 - 11:01 - Γύρισαν την πλάτη στην... ψυχική υγεία
26 Ιουλ. 2024 - 6:15 - Αποφεύχθηκαν τα χειρότερα
17 Ιουλ. 2024 - 6:19 - Ευαισθητοποίηση και αφύπνιση της κοινωνίας
9 Ιουλ. 2024 - 6:16 - Ομιλίες, βιωματικά εργαστήρια και μουσικοθεραπεία
9 Ιουλ. 2024 - 6:15