Κλειστό το αναψυκτήριο στη Δήλο
- Δευτέρα, 20 Μαΐου, 2019 - 15:58
Ενημερώνεται το κοινό ότι για σοβαρούς τεχνικούς και διαχειριστικούς λόγους, έκλεισε προσωρινά το αναψυκτήριο του αρχαιολογικού χώρου Δήλου. Το Ταμείο Αρχαιολογικών Πόρων, σε συνεργασία με την Υπηρεσία, μεριμνά για την άμεση αποκατάσταση της λειτουργίας του και την αναβάθμιση των παρεχόμενων υπηρεσιών κοινού. Έως τότε, η Εφορεία Αρχαιοτήτων Κυκλάδων, θα προσφέρει σε όλους τους επισκέπτες και ξεναγούς του αρχαιολογικού Χώρου Δήλου δωρεάν εμφιαλωμένο νερό με την υποστήριξη του Οργανισμού ΝΕΟΝ. Οι επισκέπτες παρακαλούνται να επιστρέφουν τις πλαστικές φιάλες για ανακύκλωση ώστε να διατηρηθεί καθαρό το περιβάλλον.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Εθελοντικός καθαρισμός της Δήλου: Πίσω από κάθε πέτρα, κρύβεται μια ιστορία
17 Μαΐου. 2015 - 16:45 - Εκτός ελέγχου η αποκομιδή στη Σύρο
9 Αυγ. 2024 - 6:14 - Ηλιακό έγκαυμα: Έξι χρήσιμες συμβουλές για ανακούφιση
8 Αυγ. 2024 - 18:21 - Ο Σύλλογος Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σύρου, Τήνου και Μυκόνου "αποχαιρετά" τον Γιάννη Πολατσίδη
8 Αυγ. 2024 - 8:31 - Η Ερμούπολη της Σύρου
8 Αυγ. 2024 - 8:21