Ευχαριστήριο του ΣΕΓΑΣ Κυκλάδων
- Δευτέρα, 4 Οκτωβρίου, 2021 - 10:36
Οι πρώτοι αγώνες Sifnos Street Shot Put πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου και η επιτυχία που ομολογουμένως είχε η διοργάνωση δεν θα είχε έρθει χωρίς τη συμβολή όσων στάθηκαν δίπλα στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κυκλάδων στο δύσκολο και καινοτόμο αυτό εγχείρημά της!
Θέλουμε λοιπόν να ευχαριστήσουμε θερμά τους συνδιοργανωτές Δήμο Σίφνου, Πανσιφναϊκό και Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τους μεγάλους χορηγούς μας Seajets και Bioten! Χωρίς εσάς το Sifnos Street Shot Put 2021 δε θα είχε γίνει πράξη.
Ως διοργανωτές αισθανόμαστε περήφανοι και χαρούμενοι με τη φετινή διοργάνωση και υποσχόμαστε ότι του χρόνου θα είμαστε πάλι εδώ, ακόμα καλύτεροι και περισσότεροι!
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Παραμένουν οι ξύλινες κατεστραμμένες προβλήτες
22 Ιουλ. 2024 - 6:14 - Πράσινο φως για τη μετεγκατάσταση των χωριών που έθαψε στη λάσπη ο Daniel
21 Ιουλ. 2024 - 19:30 - Πανσέληνος Ιουλίου 2024: Πότε θα λάμψει το φεγγάρι του ελαφιού
21 Ιουλ. 2024 - 18:39 - Μύκονος: Στο νησί στελέχη της ΟΠΚΕ για την πάταξη του οργανωμένου εγκλήματος
21 Ιουλ. 2024 - 17:48 - Συντάξεις Αυγούστου: Αντίστροφη μέτρηση για τις πληρωμές - Οι ημερομηνίες
21 Ιουλ. 2024 - 16:53