Ο Δήμαρχος Σίφνου για τη σύλληψη διαρρηκτών στο νησί
- Πέμπτη, 22 Ιανουαρίου, 2015 - 15:40
Ο Δήμος Σίφνου απευθύνει συγχαρητήρια στον Διοικητή του Αστυνομικού Τμήματος Μήλου κ. Μηνά Μακρίδη, στον Διοικητή του Αστυνομικού Σταθμού Σίφνου κ. Άγγελο Μόσχο και στους Αστυνομικούς και των δύο Υπηρεσιών που συνεργάστηκαν για τη σύλληψη στη Σίφνο της σπείρας αλλοδαπών διαρρηκτών που το τελευταίο χρονικό διάστημα δρούσε στα νησιά, με στόχο κυρίως εκκλησίες και ξωκλήσια.
Όπως υπογραμμίζεται, τέτοιες επιτυχίες καταδεικνύουν σαφώς ότι, χάρη στον επαγγελματισμό και το φρόνιμα των Αστυνομικών μας, το επίπεδο ασφαλείας στα νησιά μας είναι υψηλό, γεγονός που προσφέρει στους πολίτες σιγουριά κι εμπιστοσύνη για την προστασία και τις υπηρεσίες γενικότερα που παρέχονται από την Ελληνική Αστυνομία.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Ζωτικής σημασίας παρέμβαση για τον οικισμό Βαθύ της Σίφνου
26 Ιουλ. 2024 - 6:18 - Σίφνος: Οδηγίες του Δήμου προς τους δημότες για τις ευρωεκλογές
8 Ιουν. 2024 - 15:21 - Στο προσκήνιο η Σίφνος και η ταυτότητα της
5 Ιουν. 2024 - 6:18 - Αναλαμβάνει καθήκοντα ο Συμπαραστάτης του Δημότη και της Επιχείρησης στη Σίφνο
3 Ιουν. 2024 - 6:18 - Επί τάπητος η δημιουργία της πρώτης αερογραμμής ελικοπτέρων στη Σίφνο
16 Μαΐου. 2024 - 6:18