Χριστουγεννιάτικες δράσεις από την Κοινότητα Πάρου
- Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου, 2020 - 13:25
Το Συμβούλιο της Κοινότητας Πάρου σε συνεργασία με την ΚΔΕΠΑ Πάρου και τον Πρόεδρο της , Δημήτρη Αντιπαριώτη, φέτος τα Χριστούγεννα απλώνει χέρι βοηθείας και αγάπης στους συμπολίτες μας με την προσφορά ειδών πρώτης ανάγκης και τροφίμων στον Οίκο Ευγηρίας Ποιμαντικής Μερίμνης "Παναγία Εκατονταπυλιανή" καθώς και αναγκαίου υλικοτεχνικού εξοπλισμού σε σχολικές μονάδες της Παροικίας και το Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Πάρου, ένα νέο σχολείο που χρειάζεται την στήριξη όλων μας.
Στη δύσκολη περίοδο της υγειονομικής κρίσης που διανύουμε είναι η σπίθα της αλληλεγγύης που ανάβει το φως της αισιοδοξίας για μικρούς και μεγάλους και φωτίζει ακόμη περισσότερο την καρδιά μας.
Καλά Χριστούγεννα με υγεία, αγάπη, αισιοδοξία!
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Σε Μύκονο και Τήνο ο Γιώργος Λεονταρίτης
13 Αυγ. 2024 - 15:24 - Κώστας Μπιζάς: "O εορτασμός της Παναγίας αποτελεί την μεγαλύτερη γιορτή του νησιού μας"
13 Αυγ. 2024 - 12:02 - Προχωρούν οι ενεργειακές αναβαθμίσεις στα σχολεία της Κέας
13 Αυγ. 2024 - 6:17 - Μ. Καφούρος: Ζητά την ενίσχυση του προγράμματος απασχόλησης ανέργων ηλικίας 55 και άνω
12 Αυγ. 2024 - 12:36 - Εκσυγχρονισμός χωρίς εμπόδια για το αεροδρόμιο της Πάρου
12 Αυγ. 2024 - 6:18