"Διοργανώσεις όπως αυτή συμβάλλουν στην ενίσχυση του τουρισμού μας"
- Παρασκευή, 8 Οκτωβρίου, 2021 - 11:38
Η βουλευτής Κυκλάδων της Νέας Δημοκρατίας, Κατερίνα Μονογυιού, παρευρέθηκε στην έναρξη των τρίτων Παγκοσμίων Αγώνων Εργασιακού Αθλητισμού, στους οποίους παίρνουν μέρος περισσότεροι από 3.500 αθλητές, αθλήτριες και αθλούμενους από 37 χώρες. Η βουλευτής Κυκλάδων κ. Κατερίνα Μονογυιού δήλωσε: «Είναι ιδιαίτερη χαρά και τιμή για εμένα που παρευρίσκομαι στην Τελετή Έναρξης των τρίτων Παγκοσμίων Αγώνων Εργασιακού Αθλητισμού καθώς τέτοιες διοργανώσεις συμβάλουν καθοριστικά ώστε να αναδειχθούν οι αξίες της δια βίου άθλησης. Παράλληλα, ενισχύεται ο αθλητικός τουρισμός της χώρας μας, αναβαθμίζεται συνολικά το τουριστικό προϊόν μας και τονώνεται η ελληνική οικονομία. Θα στέκομαι πάντα αρωγός σε τέτοιες πρωτοβουλίες και θα τις στηρίζω αδιάλειπτα.»
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Η Κατερίνα Μονογυιού στη συνεδρίαση της Κοινοβουλευτικής Ομάδας της Νέας Δημοκρατίας
27 Ιουν. 2024 - 14:12 - Κατερίνα Μονογυιού: Ολοκληρώνονται οι συμβάσεις απευθείας παραχωρήσεων χρήσης αιγιαλού σε επιχειρήσεις
3 Ιουν. 2024 - 18:31 - Στην Σίφνο και Μήλο η βουλευτής Κυκλάδων, Κατερίνα Μονογυιού
3 Ιουν. 2024 - 16:54 - Δήλωση της Κατερίνας Μονογυιού για την έναρξη των πανελλαδικών εξετάσεων
30 Μαΐου. 2024 - 15:37 - H Κατερίνα Μονογυιού υποδέχτηκε κλιμάκιο της Νέας Δημοκρατίας στη Μύκονο
24 Μαΐου. 2024 - 17:05