Τριήμερη επίσκεψη του Γιάννη Βλασερού στην Τήνο
- Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου, 2022 - 20:51
Διήμερη επίσκεψη πραγματοποίησε ο Γιάννης Βλασερός αναπλ.γραμματέας του Τομέα Υγείας του ΠΑΣΟΚ Κινήματος Αλλαγής στην Τήνο την Παρασκευή και Σάββατο της 3ης και 4ης Νοεμβρίου στο πλαίσιο του εορτασμού του ιερού ναού της Αγίας Βαρβάρας στην ομώνυμη περιοχή της Τήνου.Παρευρέθηκεστον Εσπερινό αλλά και στηνΘεία Λειτουργία την ημέρα της εορτής και ήρθε σε εγκάρδια επικοινωνία με πολλά μέλη της Τηνιακής κοινωνίας.Συναντήθηκε με μέλη της Τοπικής Οργάνωσης του Κινήματος, όπως και με φίλους και συναγωνιστές με τους οποίους συζήτησε για τα φλέγοντα θέματα του νησιού που γενικά δεν διαφέρουν των άλλων νησιών των Κυκλάδων με κυρίαρχο εκείνο το της υγείας και με επίκεντρο την θλιβερή αποδυνάμωση του Νομαρχιακού Νοσοκομείου της Σύρου.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- "Ο Δήμος Τήνου εισέρχεται σε μια νέα ψηφιακή εποχή"
9 Ιουλ. 2024 - 6:18 - Συνεχείς εξελίξεις με φόντο τον βιολογικό και το νερό στην Τήνο
4 Ιουλ. 2024 - 6:17 - Ανάθεση με υπονοούμενα της αντιπολίτευσης
1 Ιουλ. 2024 - 6:17 - "Πιο βιώσιμη Τήνος με μηδενικά πλαστικά απόβλητα"
25 Ιουν. 2024 - 6:18 - Προχωρά ένα ζωτικής σημασίας έργο για την Τήνο
19 Ιουν. 2024 - 6:17