Ευγενική χειρονομία εν όψει των Άγιων Ημερών των Χριστουγέννων
- Τετάρτη, 19 Νοεμβρίου, 2014 - 16:57
245 συσκευασίες με μπεσαμέλ κρέμα και 19 συσκευασίες των 5 κιλών έτοιμο μείγμα για muffin προσέφεραν σήμερα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρόδου η κ. Σοφία Μανιά και η εταιρεία με την επωνυμία "Κ. ΣΤΑΜΑΤΙΚΟΣ - Π. ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ο.Ε.".
Η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και ο Αντιπεριφερειάρχης Κοινωνικής Μέριμνας Ηλίας Ζωγραφίδης με χαρά τους διαπιστώνουν ότι στην κοινωνία της Ρόδου υπάρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ που συμπαρίστανται εμπράκτως και βοηθούν τους αναξιοπαθούντες συμπολίτες μας ανιδιοτελώς και χωρίς να επιδιώκουν την οποιαδήποτε προβολή.
Τους ευχαριστεί δε θερμά και ελπίζει και εύχεται η ζεστή και ευγενική τους χειρονομία να βρει άξιους συμπαραστάτες στην κοινωνία μας ειδικά ενόψει των Άγιων ημερών των Χριστουγέννων που πλησιάζουν.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Επίσκεψη του Μιχάλη Χρυσοχοΐδη στη Ρόδο
29 Ιουν. 2024 - 9:24 - Επέμβαση Υπ. Οικονομικών, ΕΛΑΣ και ΑΑΔΕ στην παραλία της Αγίας Μαρίνας Ρόδου
7 Ιουν. 2024 - 10:58 - Στη Ρόδο το Ευρωπαϊκό Φόρουμ “EU Tourism: Resilience in the Era of the Climate Crisis”
3 Απρ. 2024 - 13:45 - Ρόδος: Από τις δωρεάν διακοπές στο voucher τουρισμού των 66,6 ευρώ
30 Μαρ. 2024 - 15:04 - Γιώργος Χατζημάρκος: Η Ρόδος πρωταγωνιστεί στο αύριο του βιώσιμου τουρισμού με το δικό της σχέδιο
29 Μαρ. 2024 - 10:02