Ο Γ. Βρούτσης στη Σύρο για τη θεμελίωση του νέου κτηρίου του Βαμβακάρειου Λυκείου
- Τρίτη, 6 Σεπτεμβρίου, 2022 - 11:13
Ο Κοινοβουλευτικός Εκπρόσωπος Ν.Δ. και Βουλευτής Κυκλάδων κ. Γιάννης Βρούτσης, την Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου 2022, θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στη νήσο Σύρο, όπου θα παραστεί στην εκδήλωση του αγιασμού και θεμελίωσης του νέου κτηρίου του Βαμβακάρειου Λυκείου, προσκεκλημένος του Γενικού Διευθυντή των Εκπαιδευτηρίων Δελασάλ Σύρου κ. Διονυσίου Μεσσάρη.
Στη διάρκεια της επίσκεψής του, ο κ. Βρούτσης θα έχει την ευκαιρία να επισκεφθεί το ΚΔΑΠ-ΜΕΑ Σύρου Ερμούπολης, ενώ στη συνέχεια θα συναντηθεί με τον Δήμαρχο του νησιού κ.Νικόλαο Λειβαδάρα, τον Πρόεδρο της ΝΟΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ κ. Χρήστο Καφτηράνη, τον Πρόεδρο της ΔΗΜ.Τ.Ο. ΣΥΡΟΥ κ. Ευστάθιο Μπαρμπούνη, φίλους και κατοίκους του νησιού.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Σύρος: Στο 6ο Aegean Ball Festival ο Γιάννης Βρούτσης
29 Ιουν. 2024 - 18:59 - “Τα παιδιά της Σύρου έχουν δικαίωμα να αθλούνται με αξιοπρέπεια”
9 Απρ. 2024 - 6:20 - Γ. Βρούτσης: Η Σύρος εξέχουσα θέση στο Ολυμπιακό έτος 2024 - Συνάντηση με Αλέξη Αθανασίου
13 Φεβ. 2024 - 18:42 - Ολυμπιακοί Αγώνες: Στη Σύρο εκδήλωση – θεσμός για τον Δ. Βικέλα
5 Δεκ. 2023 - 13:19 - Στη Σύρο στον εορτασμό του Αγίου Νικολάου ο αν. υπουργός Αθλητισμού, Γ. Βρούτης
4 Δεκ. 2023 - 15:02