Διαρκής η στήριξη του Γιώργου Πρίντεζη στο Νοσοκομείο Σύρου
- Τρίτη, 23 Μαρτίου, 2021 - 09:53
Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Σύρου 'Βαρδάκειο & Πρώιο', με ιδιαίτερη τιμή, ανακοινώνει την παραλαβή υγειονομικού υλικού (ιατρικές μάσκες και γάντια), στο πλαίσιο της δράσης 'Together we fight' της Κ.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Ο Κοινός Διοικητής των Διασυνδεομένων Νοσοκομείων Σύρου-Νάξου κ. Μιχάλης Ζουλουφός παραβρέθηκε, τη Δευτέρα 22.3.2021, στο φιλικό παιχνίδι ΟΣΦΠ-ΑΡΗΣ και παρέλαβε τη σχετική επιταγή από τον Συριανό αθλητή κ. Γιώργο Πρίντεζη. Εκφράζονται θερμές ευχαριστίες για τη δωρεά στους εξής:
1. Κ.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2. BWIN
Είναι ανάγκη να εκφραστεί, για μια ακόμη φορά, η διαρκής υλική και ηθική στήριξη του κ. Γιώργου Πρίντεζη στο Γενικό Νοσοκομείο Σύρου. Η Διοίκηση και το προσωπικό του Νοσοκομείου αναγνωρίζουν τη συνεισφορά αυτή και τον ευχαριστούν. Η πανδημία της νόσου Covid-19 βρίσκει το Γενικό Νοσοκομείο Σύρου σε αυξημένη ετοιμότητα και να καλύπτει τις υγειονομικές ανάγκες των Κυκλαδιτών. 'Μαζί μαχόμαστε' και μένουμε ασφαλείς!
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Σύρος: Το πρόγραμμα των δωρεάν rapid test για την επόμενη εβδομάδα
9 Αυγ. 2024 - 13:23 - Σύρος: Νέο πρόγραμμα για διενέργεια rapid tests
2 Αυγ. 2024 - 12:07 - Σύρος: Ευχαριστήρια επιστολή της διοίκησης του νοσοκομείου προς τον Σταύρο Κοή
25 Ιουλ. 2024 - 12:59 - Το φθινόπωρο η ενεργειακή αναβάθμιση του Νοσοκομείου Σύρου
24 Ιουλ. 2024 - 6:20 - Νοσοκομείο Σύρου: Ενίσχυση της προσφοράς αίματος κατά τους καλοκαιρινούς μήνες
23 Ιουλ. 2024 - 12:52