Ίσθμια... Πέρας διάπλου της Διώρυγας της Κορίνθου και έξοδος προς τον Σαρωνικό! Μελπομένη Παναγοπούλου
Με τον καλύτερο τρόπο έκλεισαν οι εκδηλώσεις της ΕΠΣ Κυκλάδων και του Συνδέσμου Προπονητών το απόγευμα του Σαββάτου. Οι αθλητικές εκδηλώσεις έκλεισαν με το φιλικό παιχνίδι μεταξύ των παλαιμάχων ποδοσφαιριστών της ΕΠΣ Κυκλάδων και του Εθνικού Πειραιά. Τα παιχνίδια τόσο των τμημάτων υποδομής όσο...