Δημόσιες ευχαριστίες του Δήμου Σύρου - Ερμούπολης στον Γ. Χατζημάρκο
- Δευτέρα, 8 Δεκεμβρίου, 2014 - 16:14
Τον Περιφερειάρχη Νοτίου Αιγαίου Γιώργο Χατζημάρκο, ευχαριστούν δημόσια ο Δήμαρχος Σύρου – Ερμούπολης Γιώργος Μαραγκός και ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Θάνος Φώσκολος για την άμεση ανταπόκριση και καθοριστική βοήθεια του, για την οικονομική κάλυψη της εκδήλωσης “Χριστουγεννιάτικη σουίτα από τον Καρυοθραύστη”.
Υπενθυμίζεται ότι η εκδήλωση συνδιοργανώθηκε από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με το Δήμο Σύρου – Ερμούπολης, στο πλαίσιο του εορτασμού των 150 χρόνων του Θεάτρου «Απόλλων».
Μεταξύ άλλων, ο Δήμος απευθύνει θερμές ευχαριστίες για τη συμβολή τους στην υλοποίηση της ανωτέρω εκδήλωσης προς τον Αντιπεριφερειάρχη Κυκλάδων Γεώργιο Λεονταρίτη, την Αντιπεριφερειάρχη Τουρισμού Μαριέττα Παπαβασιλείου και τον Αντιπεριφερειάρχη Πολιτισμού Στέλιο Μπρίγγο.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- “Πράσινο φως” για ενεργειακή αναβάθμιση του Γενικού Νοσοκομείου Σύρου
8 Μαΐου. 2024 - 8:24 - Σύρος: Υποψήφιος με τον συνδυασμό του Γιώργου Χατζημάρκου ο Χάρης Βεκρής
20 Αυγ. 2023 - 11:53 - Σύρος: Ελπίδα Βουτσίνου και Ανδρέας Γιαλόγλου υποψήφιοι με τον Γιώργο Χατζημάρκο
8 Αυγ. 2023 - 13:36 - Συνάντηση Δημάρχου Σύρου - Ερμούπολης με τον Περιφερειάρχη Ν. Αιγαίου
9 Ιουλ. 2021 - 13:36 - «Λειτουργική και αισθητική αναβάθμιση»
6 Ιουν. 2016 - 6:10